Kód výrobku: 55257
Bonusové body 22
Dostupnost: 3-5 dnů
570 Kč

MnožstvíJak začít s Nordic Walking? Nejlépe výběrem perfektních holí! Hole Nordic Walking SPOKEY MEADOW II jsou kombinací dobrého designu a nejvyšší kvality.Outdoorové aktivity jsou pro zdraví velmi cenné. Procházky s holemi Nordic Walking byly vytvořeny pro nadšence a začátečníky této sportovní disciplíny. Nejenže při pohodu aktivujete svaly celého těla, ale také okysličujete vaše tělo. Technika chůze pomáhá zmírnit zátěž kloubů, což znamená, že Nordic Walking je vhodný pro starší osoby i pro ty, kteří si chtějí budovat svou kondici.

 


 
Nordic Walking na míru vašim potřebámU holí Spokey Nordic Walking MEADOW lze nastavit výšku v rozmezí 105 – 135 cm, takže si zvolíte délku holí podle svých potřeb! A co víc, po složení mají hole Meadow délku 85 cm, což usnadňuje jejich přepravu a skladování. V holích Spokey Meadow je použit systém tlumící nárazy – Antishock. Zabraňuje přenosu nadměrných zátěží na zápěstí a lokty uživatele, což vede k výraznému zvýšení pohodlí při používání.Hole a rukavičky jsou vybaveny reflexními prvky pro lepší viditelnost po setmění, což je zvláště důležité při chůzi na špatně osvětlených místech a na silnici.

 Outdoorová aktivita #veSpokeyStylu!Ve Spokey se soustředíme se na pohodlí a bezpečnost, proto byl model MEADOW vyroben z nejkvalitnějších materiálů! Hliník 6061 zaručuje trvanlivost a odolnost proti mechanickému poškození při zachování nízké hmotnosti holí. MEADOW má hroty ze slinutého karbidu se zvýšenou odolností, které vám umožní pohodlný pochod po náročném a tvrdém povrchu.Dodatečná ochrana hrotuK holím Nordic Walking jsou přidány ochranné koncovky hrotu, které chrání opotřebení hrotu při chůzi na tvrdém povrchu  (beton, asfalt).

 Hole Nordic Walking Spokey Meadow: – ideální na procházky

– možnost složení a regulace výšky holí

– systém tlumící nárazy – Antishock

– lehké a odolné

– hrot se zvýšenou odolností

– ochranné koncovky hrotu


 Nordic Parametry:

materiál: hliník 6061

počet dílů: 2

rukojeť: PP

zapínání rukavičky: standardní

uzamčení částí hole: vnitřní

tlumení nárazů - Antishock: ano

hrot: slinutý karbid

talířek: šroubovací, vyměnitelný

váha (2 hole): 440 g

délka: 105 - 135 cm

délka holí po složení: 85 cm

dodatečné prvky: koncovky na hůlky
Informace pro velkoodběratele:

balení: 15 párů/karton

možný prodej po 1 páru

Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně