Ahoj,
Pokud jste se proklikali až sem, tak vás asi zajímá něco víc o internetovém obchodu Sportnow.cz, popřípadě přímo o mně. No tak pojďme na to. :)


O mně
Tak co bych vám o sobě řekl? Jmenuji se Martin Gregar a ve svých 18 letech jsem založil eshop www.kvalitni-hokejova-vystroj.cz. Tento internetový obchod se specializuje na prodej hokejové výstroje a sportovního oblečení. Jestli se ptáte, proč zrovna speciálku s hokejovou výstrojí, tak to je proto, že hokej hraji závodně a v těch 18 letech jsem si právě v tomto odvětví přišel jistý v kramflecích. Eshop jsem nezakládal s vidinou nějakého zisku (šlo mi hlavně o praxi), měl a má to být hlavně eshop, který nabídne dostupnou hokejovou výstroj všem lidem všech věkových kategorií, a to s určitou přidanou hodnotou ve formě osobního přístupu.


O Sportnow
No a tím se dostáváme už i ke Sportnow.cz. Pokud tento přístup funguje v hokejovém odvětví, proč by nemohl fungovat ve všech sportech a dalších odvětvích, které se sportem souvisí. Proto jsem se rozhodl pořídit si další internetový obchod, který se tentokrát bude věnovat většině sportů (jak týmových, tak i individuálních), sportovnímu oblečení, ale i prodeji stanů a dalšího outdoorového vybavení. Proto na tomto eshopu najdete například stany a spacáky házenkářské, florbalové nebo volejbalové vybavení, fitness vybavení, ale třeba také longboardy a skateboardy.
No a teď už je jen na vás, jestli si u nás vyberete. Pokud máte nějaké otázky, ať už na mě nebo k jakémukoliv zboží, nebojte se mi napsat mail nebo kdykoliv zavolat.


Budu se těšit :)


Martin Gregar