Kód výrobku: 57691
Bonusové body 16
Dostupnost: 3-5 dnů
400 Kč

Množství


Gymnastický míč Spokey BANSAY:
- umožňuje provádět cviky, které mají pozitivní vliv na formování postavy, fyzickou kondici a pomáhají při spalování tělesného tuku
- je to dokonalá náhrada židle, protože sezení na míči si vyžaduje správné držení těla
- míč je dodáván se dvěma expandéry pro posilování ramen a rukou

Gymnastický míč je skvělou volbou pro domácí cvičení. Díky němu si zpestříte trénink a zapojíte do práce téměř všechny svaly. Spokey BANSAY je míč, který poskytuje vynikající podporu při univerzálních rozvojových aktivitách. Může také nahradit židli doma nebo v kanceláři - sezení na míči vyžaduje správně držení těla. Ale to není vše! S dodatečnými expandéry posílíte i svaly horních končetin.

Dva v jednom - cvičte a odpočívejte s gymnastickým míčem
Použití gymnastické míče je skvělý způsob, jak zpestřit domácí trénink. Zdánlivě snadno vypadající cvičení přinášejí skvělé výsledky. Pomohou vám vytvarovat postavu, vytvořit si zdravé návyky a udržet se v dobré fyzické kondici. Spokey BANSAY také rozvíjí rovnováhu a nutí vás ke správnému držení těla. Proto jej lze využít i jako rehabilitační pomůcku nebo židli, která uleví páteří během dlouhých hodin strávených v kanceláří nebo doma při počítači.

Jednoduchý a efektivní trénink pro každého
Gymnastický míč Spokey BANSAY umožňuje vykonávat cviky, které jsou snadné a vhodné pro začátečníky, s nízkou intenzitou pro seniory a ideální během rehabilitace. Trénink s použitím gymnastického míče nezatěžuje klouby, zlepšuje rovnováhu a posiluje svaly. Je také ideální pro meditace či tonizační cvičení. Co víc si přát? Vše, co potřebujete, je trocha volného místa doma, abyste moli začít cvičit.

Gymnastický míč s expandéry
Gymnastický míč Spokey BANSAY je vyroben z materiálu, který zabraňuje klouzání. Tento efekt navíc posilují pásky, jenž jsou vedeny po celém obvodu míče. Díky tomu můžete bezpečně provádět cviky, u kterých je omezen kontakt se zemí (např. podpor na rukou). U modelu BANSAY se využívá Anti-Burst systém, který v případě propíchnutí nebo přetlaku míče pomalu vypouští vzduch ven. To je nesmírně důležité pro bezpečnost - uživatel tak získá dostatek času na reakci (sesednutí z míče). Součásti balení gymnastického míče Spokey BANSAY jsi i dva expandéry pro posílení svalů horních končetin, které spolehlivě můžou nahradit cvičení s činkami či gumami.

Parametry:
materiál: PVC, protiskluzový
vysoká kvalita
dlouhá životnost míče
průměr: 65 cm
maximální hmotnost uživatele: 300 kg
systém Anti-Burst
balení obsahuje 2 expandéry (součásti balení není pumpička)

Informace pro velkoodběratele:
balení: 6 ks/karton
možný prodej po 1 ks
Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně