Kód výrobku: 57626
Bonusové body 18
Dostupnost: 3-5 dnů
450 Kč

Množství


Jóga podložka na cvičení Spokey YOGA TOWI:
- horní strana podložky je vyrobena z mikrovlákna a spodní strana podložky je vyrobená z termoplastické gumy, díky čemuž je podložka velmi příjemná na dotek a dokonale saje pot,
- pomáhá udržovat stabilní polohu a rovnováhu během intenzivních tréninků a náročných ásan,
- dokonale absorbuje vlhkost a se zvětšující se vlhkosti zvyšuje svou přilnavost,
- snadno se udržuje v čistotě.

Jóga je sport pro každého! Je vhodná jak pro úplné začátečníky, tak i pro zkušené sportovce. Dokazují to jogíni z celého světa! Pravidelné cvičení nám pomáhá se zklidnit, snížit stres a vymanit se z každodenních povinností. Ale od čeho začít? Od nákupu totálního must have - podložka na jógu je základní a nenahraditelnou součástí vybavení každého jogína.

Vyrobena z mikrovlákna a termoplastické gumy
Spokey YOGA TOWI je jedinečná podložka. Je velká (178 x 61 cm), tenká (0,1 cm) a vyrobena z mikrovlákna a TPE. Tato kombinace materiálů je ideální pro velmi intenzivní cvičení a náročné ásany. Proč? Protože vnější materiál zvyšuje svou přilnavost se zvyšující se vlhkostí, tzn. při absorpci potu. A navíc je velmi příjemná na dotek a velmi snadno se udržuje v čistotě!

Pro opravdové milovníky jógy
Podložka z mikrovlákna Spokey YOGA TOWI pomáhá udržovat stabilní polohu a rovnováhu. Skvělé se osvědčí také během fyzioterapeutických cvičení či hodin pilates. Má neuvěřitelnou savost a je odolná proti roztržení či jinému poškození. A co víc, podložka Spokey YOGA TOWI se navíc vyznačuje i vynikající prodyšnosti. Krásný jedinečný design v kombinaci s vysokou kvalitou provedení, udělá z podložky Spokey vaši novou lásku. Díky ní budou cviky bezpečnější a jednodušší!

Parametry:
horní materiál: mikrovlákno
spodní materiál: TPE
rozměry: 178 x 61 cm
tloušťka: 0,1 cm

Informace pro velkoodběratele:
balení: 12 ks/karton
možný prodej po 1 ks
Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně