Kód výrobku: 57275
Bonusové body 12
Dostupnost: 3-5 dnů
320 Kč

Množství

Produkt nemá originál balení, z tohoto důvodu má sníženou cenu. Zboží je nové, nepoškozené.

Krátká hřídel Spokey PRIAM 40 cm:
- koncovky hřídele byly vyrobeny tak, aby díky závitům mohlo být závaží přišroubováno a během cvičení bylo ve stabilní a bezpečné poloze,
- má protiskluzovou strukturu, která zajišťuje pevný úchop a zabraňuje klouzání, díky čemuž bude vaše cvičení pohodlnější a bezpečnější,
- je skvělou volbou pro posilování jak horní části těla, tak i nohou (např. dřepy s činkou).

Během tréninku s činkami, můžeme do práce zapojit mimo jiné i tyto svaly: dvouhlavý a čtyřhlavý sval stehenní, svaly lýtek, hýždí, břicha, zad, pletence ramenního a paží. Díky Spokey PRIAM si můžete doma sestavit činku podle vašich potřeb, a přizpůsobit ji vašemu individuálnímu tréninku nebo vaši aktuální kondici - na hřídel Spokey PRIAM stačí jen nasadit závaží o vámi zvolené hmotnosti. Koneckonců, hřídel se závažím o různé hmotnosti je skvělou volbou jak pro úplně začátečníky, tak i pro zkušené sportovce.

Domácí trénink plný vášně
Krátká hřídel Spokey PRIAM z oceli má speciální protiskluzovou strukturu, která zajišťuje pevný úchop - díky čemuž vám hřídel nevyklouzne z rukou během cvičení. Konce hřídele mají závity, díky kterým se závaží našroubuje, a šroubovací matice zajistí stabilní polohu závaží. Díky tomuto řešení vám závaží nebude sklouzávat během tréninku z hřídele a váš trénink tak bude 100% bezpečný.

Bezpečné a stabilní uchycení závaží díky závitům
Krátká hřídel na závaží Spokey PRIAM je ideální pro domácí tréninky, jelikož vám umožní přizpůsobit si zátěž podle vašich individuálních potřeb a formy tréninku - na hřídel stačí jen namontovat závaží o vámi zvolené hmotnosti. Přidávání závaží na hřídel je velmi rychlé a intuitivní - závaží snadno našroubujete na hřídel pomoci závitů a díky šroubovacím maticím je upevníte do stabilní polohy. Díky tomuto šroubovacímu systému zůstává závaží po celou dobu tréninku stabilně na svém místě.

Parametry:
materiál: ocel
v sadě: 2 ks šroubovacích matic
délka: 40 cm
průměr: 28 mm
maximální zatížení hřídele: 80 kg
hmotnost: 2,29 kg
Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně