Kód výrobku: 55930
Bonusové body 88
Dostupnost: 3-5 dnů
2 220 Kč

Množství

Dětské kolečkové brusle Spokey FREESPO KIDS:

- díky možnosti regulace lze brusle rychle a bezproblémově nastavit na potřebnou velikost, která vám umožní optimálně přizpůsobit botu noze
- kvalitní podvozek a trojitý systém zapínání spolu zajištují nejvyšší bezpečnost během jízdy!

Chcete vštípit svému dítěti vášeň ke sportu? Stále roste a má velikost „na rozhraní“? Díky možnosti regulace velikosti se nemusíte bát - možnosti regulace, která vám umožní optimálně nastavit potřebnou velikost. Kromě toho brusle Spokey FREESPO KIDS rostou spolu s vaším dítětem a vy nemusíte kupovat každých pár měsíců nový pár bruslí!

Regulovatelné dětské brusle Spokey FREESPO KIDS jsou skvělý nápad, jak představit vašemu dítěti jediněčný svět bruslení. Díky moderním barvám a grafice si je každé dítě zamiluje.

Ideální pro nejmladší

Víme, jak důležitá je bezpečnost během jízdy na kolečkových bruslích, a proto v sobě model Spokey FREESPO KIDS kombinuje vynikající kvalitu a komfort. Důležité je správně zvolit velikost, a proto model FREESPO KIDS má kromě možnosti regulace také trojitý systém zapínání: tkaničky, suchý zip a dvojitou sponu. Bezpečnostní dvojité spony zabraňují samovolnému uvolnění během jízdy. Díky tomu si můžete být jistí, že bezpečnostní spony zůstanou na svém místě a brusle během jízdy nebudou sklouzávat z nohou!

Nejvyšší kvalita provedení

Zaměřujeme se na kvalitu a bezpečnost, proto byly brusle Spokey FREESPO KIDS vyrobeny s důrazem na každý detail. Hliníkový podvozek je velmi odolný i při zachování velmi nízké hmotnosti. Kolečka jsou vyrobena z odolného PU.

Parametry:
materiál vnitřní botičky: pohodlná síťovina + pěna + samet
podvozek: eloxovaný CNC hliník
materiál koleček: PU
rozměr koleček:
velikost 27-30: 68 mm
velikost 31-34: 70 mm
velikost 35-38: 72 mm
maximální hmotnost uživatele: 60 kg
Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně