Kód výrobku: 55658
Bonusové body 45
Dostupnost: 3-5 dnů
1 140 Kč

Množství

Trekové brusle Spokey MIRRA:
- velmi kvalitní kolečka, která zajišťují stabilitu a pohodli během jízdy
- kvalitní ABEC-7 ložiska, díky nimž brusle vydrží několik sezón
- pro bezpečnou jízdu plnou radosti!

Trekové brusle jsou skvělé pro každodenní pohyb. Vše, co potřebujete, je parková alej, chodník nebo cesta na sídlišti – na trekových bruslích Spokey MIRRA můžete jezdit téměř kdekoliv! Skvělé se hodí také jako dárek.

Bezpečné, pohodlné a designové!
Víme, jak důležitá je bezpečnost při sportovních aktivitách, a proto jsme vyvinuli veškeré úsilí, aby brusle Spokey MIRRA poskytovaly jistotu a stabilitu. Jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů: podvozek z odolného PP a botička vyrobena z polyesteru a syntetické kůže. Model MIRRA má na přední straně TPU brzdu, což znamená, že k zabrzdění stačí lehce naklonit nohu dopředu a dotknout se povrchu, po kterém zrovna jedeme. Precizně vyrobená ložiska ABEC7 Carbon a kolečka PU 54 x 32 mm umožňují plynulé otáčení kol a pohodlnou jízdu. A co víc, kolečka absorbují část vibrací vyplývajících z jízdy na nerovném povrchu, což zajišťuje ještě větší pohodlí během jízdy.

Trekové brusle Spokey MIRRA jsou nejen kvalitní a pohodlné ale mají skvělý a vytříbený design! Typ zapínání – tkaničky, zajišťují správnou polohu nohy v botě během jízdy.

Parametry:
podvozek: kompozit
ložiska: ABEC-7 Carbon
kolečka: PU 54 x 32 mm
brzda: TPU
zapínání: šněrování
max. nosnost uživatele: 100 kg
Free shipping
Doprava zdarma
pro objednávky nad 4000 Kč
Safe & Secure
Individuální přístup
ke každé objednávce
Support 24 / 7
Podpora 24 / 7
Možnost kontaktu 24 hodin denně